Apie mus

ORO Incorporate – bendraminčių grupė, kuri tiki, kad dažnoje srityje efektyvumo galima siekti papildant vienas kitą žiniomis, patirtimi ir sugebėjimais. Niekada iš anksto netvirtiname, kad žinome daugiau, arba galime geriau nei kiti – stengiamės būti įvertinti ir pripažinti dirbdami. Patikti ir būti geriausiems nėra mūsų tikslas. ORO incorporate veiklos principai:

Pareigingumas. Atliktų užduočių aptartus rezultatus / produktus užsakovui pateikiame nevėluodami.

Atsakingumas. Mes pateikiame užsakovams tai, ką pažadame. Mūsų sėkmė neįmanoma be mūsų klientų sėkmės.

Tobulėjimas. Kiekviena užduotis mums yra nauja ir vertinga pamoka.

Išmanymas. Dirbame tik jei tikrai išmanome temą, arba žinome, kad galime įgyti trūkstamų žinių, dirbant kartu su užsakovu.

Kokybė. Su kiekvienu užsakovu bendraujame, siekdami kuo geriau išanalizuoti jo pageidavimus ir lūkesčius, bet atlikdami užduotis stengiamės padaryti geriau ir daugiau, nei tikėtasi.

Inovatyvumas. Nuolatinė naujų idėjų, technologijų ir inovacijų paieška, domėjimasis naujomis bendradarbiavimo ir darbo technikomis, tikiu, atveria naujus horizontus ir naujas galimybes.

Motyvacija. Imamės darbo tik jeigu patys tikime tuo, ką darome.

Integralumas. Visada taikydami sisteminį požiūrį, siekiame, kad suteiktos paslaugos rezultatai taptų kuo geriau suderinta organizacijos, įstaigos ar įmonės vykdomos veiklos visumos dalimi.